ORGANIZACJA

Godziny otwarcia

przy ul. Miarki 1 – 6:45 do 17:00

przy ul. Młynskiej 2a – 6:30 – 6:45

Przychodzenie do Przedszkola

Ze względu na rozkład dnia w Przedszkolu zapraszamy dzieci najpóźniej na godzinę 8.45, kiedy rozpoczyna się śniadanko.

Przerwa wakacyjna

Przedszkole pracuje cały rok kalendarzowy, poza dniami ustawowo wolnymi od pracy (patrz KALENDZRZ PRACY PRZEDSZKOLA) również w miesiącach wakacyjnych przedszkole czeka na przedszkolaków. Jedynie w sierpniu może być ustalone 2 tygodnie przerwy, na prace konserwacyjno-remontowe, dezynfekcję pomieszczeń.

Ubieramy się

Prosimy by dzieci były przyprowadzane w wygodnych i praktycznych ubrankach dostosowanych do aury i pory roku. Warto też wyposażyć dziecko w wygodne obuwie na zmianę oraz w zapasowy komplet ubrań, w które będzie mogło się przebrać gdy np. zaleje się soczkiem.

Świętujemy urodziny

W dniu urodzin Wasze dziecko poczuje się na pewno wyjątkowo, otrzyma upominek od grupy, wszyscy złożą mu życzenia i zaśpiewają głośne „Sto lat”. Mile widziane jest przyniesienie z tej okazji smakołyków, którymi pociecha będzie mogła wszystkich poczęstować.

Dzień zabawek

W naszym przedszkolu obowiązuje jeden dzień w tygodniu (piątek), ogłoszony Dniem Zabawek. Tego dnia dzieci mogą przynieść ze sobą do przedszkola swoją ulubioną zabawkę. Dzieci mogą mieć ze sobą codziennie przytulankę do spania.

Gdy chorujemy

Gdy dziecko jest zakatarzone, z gorączką, kaszlem lub złapało chorobę zakaźną prosimy nie przyprowadzać go do przedszkola, gdyż nie zostanie ono przyjęte. Dzięki temu unikniemy rozprzestrzeniania się chorób i epidemii w całym przedszkolu. W przedszkolu mogą przebywać tylko dzieci zdrowe.

Odpoczywamy

Po poranku wypełnionym atrakcjami oraz po obiedzie dzieci korzystają z relaksacji. Jest to czas na wyciszenie się przy muzyce lub czytanej bajce. Dzieci jeśli mają ochotę mogą spać.

Odbieranie dzieci

Dzieci mogą być odbierane jedynie przez osoby upoważnione na piśmie przez rodziców. Osoba odbierającą dziecko powinna być pełnoletnia.

POROZMAWIAJMY

W naszym przedszkolu chcielibyśmy aby rodzic był najlepiej poinformowany, a dzieci pod opieką najlepszych specjalistów mogły się ciągle rozwijać. Dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas