O nas

Największym darem dla naszych dzieci nie są nasze bogactwa, ale odkrycie przed nimi ich bogactw.

przysłowie suahili

Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Dolina” z filią  jest placówką, oświatowo-wychowawczo-dydaktyczną działającą od 2012 r.

Nasze przedszkole jest miejscem edukacji, w którym odbywa się proces wspomagania i ukierunkowywania rozwoju Państwa dziecka w wymiarze psychicznym, fizycznym i duchowym, zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi, w relacjach ze środowiskiem kulturowym, społecznym i przyrodniczym oraz nabywania gotowości do nauki na kolejnych szczeblach edukacji.

Zapraszamy do wirtualnego zwiedzenia strony naszego przedszkola, gdzie odkryjecie ciekawe propozycje edukacyjne.

Znajdziecie nas również na Facebooku

Zobaczycie także reportaże z wydarzeń specjalnych organizowanych w przedszkolu, poznacie naszą kadrę pedagogiczną oraz metody jakimi kierujemy się pracując z Waszymi pociechami.

Jeśli Wasze dziecko idzie pierwszy raz do przedszkola polecamy zapoznanie się z działem ADAPTACJA . Dzięki zawartym tam informacjom mamy pewność, iż pierwsze dni w przedszkolu będą łatwiejsze.

Nasza placówka ma doskonały system bezpieczeństwa, bo przecież nasze dzieci to nasz największy skarb, dlatego wprowadziliśmy monitoring w sali przedszkolnej, szatni aneksie kuchennym i na placu zabaw. Drzwi przedszkola są zawsze zamknięte. Dzieci mogą odebrać tylko rodzice i osoby pisemnie upoważnione przez rodziców.

Stawiamy na bezpieczne przedszkole!!!!

Dbamy, aby dzieci spędzały dużo czasu na świeżym powietrzu. Dysponujemy przestronnym placem zabaw. Organizujemy częste wycieczki tematyczne do lasu, gdzie dzieci na łonie natury uczą się przez doświadczenie.

Do Naszego Przedszkola przyjmujemy również dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych (z orzeczeniem) – którym w zależności od potrzeb zapewniamy indywidualną opiekę pedagogiczną, indywidualne zajęcia ze specjalistami (psycholog, logopeda).

0
DZIECIAKI
0
NAUCZYCIELI
0
PROGRAMÓW
0+
ZADOWOLONYCH KLIENÓTW

NASI PARTNERZY

POROZMAWIAJMY

W naszym przedszkolu chcielibyśmy aby rodzic był najlepiej poinformowany, a dzieci pod opieką najlepszych specjalistów mogły się ciągle rozwijać. Dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas